In Capelle aan den IJssel zijn drie van onze GHS warmtepompen geplaatst. Ze zijn onderdeel van een hybride verwarmingssysteem waarmee een groot wooncomplex wordt voorzien van duurzame warmte.
Installatie
De warmtepompen zijn vakkundig op hun plek gezet en geïnstalleerd door Energy Bridge. De systemen leveren ieder een vermogen van ruim 170 kW en werken slim samen met de cv-installatie. De warmtepompen nemen hiermee het grootste deel van de warmtevraag voor hun rekening. De cv-installatie springt bij in geval van piekbelasting.
Met deze installatie is duurzaam verwarmen mogelijk gemaakt, waarbij enorm op het gasverbruik wordt bespaard. Het wooncomplex is verzekerd van zowel duurzame verwarming als warm water.


Meer informatie
Meer weten? Laat het ons weten. We geven je graag meer informatie over onze producten, het benodigde vermogen en hoe deze het beste zijn toe te passen in jouw situatie.

